Tepeden Tırnağa Seksi Olma İpuçları

Hep hayalini kurduğunuz ve her yönüyle kusursuz bir seksiliğe kavuşmak istemez misiniz? Seksi bir kadın olup görenlerin aklını başından almak aslında hiç de zor değil; önemli olan bazı küçük ayrıntıları bilip uygulamak…

Durmadan ‘en seksi kadın’ seçilen ünlüleri kıskanmanıza hiç gerek yok. Sizin onlardan neyiniz eksik? Sadece seksi görünmek için neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. İşte, tepeden tırnağa etkileyici olmanız için öneriler…

Seksi dudaklar
Seksi dudaklara sahip olmak için iki seçeneğiniz var, ya kırmızı renkte ruj ya da dudağın doğal rengi. İlk durumda kırmızının teninizle uyumlu bir tonunu yakalamanız gerekiyor.
Rujun düzgün ve kalıcı olması için ruju fırçayla sürebilirsiniz. Ruju sürdükten sonra bir kat da parlatıcı kullanın. Dudaklarınızın doğal renginde kalmasını istiyorsanız sadece parlatıcı sürün.

Seksi göğüsler
İçinde pırıltılar bulunan bir kremi dekolte bölgenize sürün! Teniniz beyazsa pembe tonlarında ışıltılar taşıyan kremi tercih edin.
Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ışıltılar taşıyan bir kremden yana kullanın. Büyük bir fırça ile iki göğsünüzün arasına bronz toz pudra sürmeniz de göğüslerinizin daha yuvarlak görünmesini sağlar.

Seksi saçlar
Saç renginizden birkaç ton açık gölgeler yaptırarak her zaman “ışıltılı” görünebilirsiniz. Bir başka öneri de saçınıza parfüm sürmeniz. Ensede bol toplanmış topuzun her zaman seksi göründüğünü de hatırlatalım. Uzun saçlıysanız saçınızı gün için de fırçalamayı ihmal etmeyin.

Seksi ayaklar
Bacaklarınız bronzsa pırıltıları olan kremlerden sürebilirsiniz. Topuklarınızın pembe görünmesini de sağlamalısınız.

Ve tabii ayakkabı seçimi. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduğu kesin. Ancak rahatsız ayakkabılar duruşunuzu bozup nasırlara sebep olabileceğinden ayakkabı seçiminde rahatlığı ve kaliteyi ön planda tutun.

Seksi bir boyun
Ensenizi açıkta bırakacak bir saç modeli boynunuzun güzelliğini gözler önüne serecektir. Birkaç damla parfüm, boyuna sürülen ten renginize uygun olan pudra ya da bronz allık, hafif sarkıntılı küpeler dikkati boyuna çekmek için yeterli. Boynu tümüyle açıkta bırakmak ya da ince bir kolye takmak da size kalmış bir seçim.

Benzer Başlıklar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>