Boğa Burcu ve Aşk Hayatı

Dünyevi Boğaların mutlu olmak için üç şeye ihtiyacı vardır; para, yemek ve şefkat. Tabiki bunların sırası değişebilir. Eğer bunlar sizin ihtiyaçlarınız ile örtüşüyorsa listeye sadakat ve dürüstlük maddesini de ekleyin. İşte ruh ikizinizi buldunuz.

Boğalar çok inatçı olmakla tanınır. Ve inanın bana bunda hiç abartma yoktur. Boğa erkeği inatçı, kararından şaşmaz ve tembel olabilir. Ama aynı zamanda yakışıklı ve sarılma arzusu uyandıran biridir. Onunla birlikte olmak eğlencelidir.

Her iki cinsten Boğa da uzun süreli ilişki arar. Değişikliği sevmezler. Bu yüzden varolan ilişkisini yürümediği halde sürdüren pek çok Boğa insanı vardır. Boğa, bir hedef belirlediğinde ona kilitlenir. Eğer bir Boğa’nın ilgisini çektiyseniz randevu teklif etmesi uzun bir süre gerektirebilir ama asla size karşı ilgisini kaybettiğini sanmayın. Onun tarzı böyledir. Arkalarına yaslanıp düşünürler, biraz daha düşünürler, sonra gevşemeye çalışırlar. Ardından biraz daha düşünürler. Belki ondan sonra sizden telefonunuzu isteyebilirler. Eğer randevu evet deme fırsatını elde ederseniz, onun en sevdiği restoranda nefis bir yemekle başlayan mükemmel planlanmış bir geceye hazır olun.

Boğaların çoğu hayatın sunacağı en güzel şeyleri ister. Para biriktirmeyi ve annesini fazladan harçlık vermeye ikna etmeyi başardığı için size pahalı restoranlarda yemek yedirecektir. Bir Boğa’yla çıktığınızda asla aç kalmazsınız. Ama ‘öfke’ ne demektir onu da öğrenirsiniz. Boğa kolay kolay kızmaz. Ama kızdığı zaman kendinizi sakının. Porselen dükkanındaki bir boğa gibi her tarafı kırar geçer. Kaçın ve saklanın. Boğa kadınları da kızarlarsa Boğa erkeği kadar delicesine öfkeli olabilirler. Çabuk kızmazlar ama kızdıkları zaman haklı sebepleri vardır ( ya da en azından kendileri öyle düşünürler.) Aşık boğalar kıskanç ve mülkiyetçi olur. Onlara sadık kaldığınız sürece her koşulda yanınızda yer alacaklardır.

Boğaların bir ilişkiyi bitirmesi için pek çok şart gerekir. Ama bitirdiklerinde dönüşü olmaz. Asla geriye bakmayacaklardır.

Boğa Erkeği

Elde etmesi zor ama elde tutması kolay, ayakları yere basan bir erkektir. Sizden randevu istemesi zaman alabilir ama bir kez karar verdiğinde hiçbir şey onu durduramaz, kalbinizi kazanmasını engelleyemez. Çok kararlı ve sabırlıdır. Sonsuz bağlılığını kazanmak istiyorsanız bir hanımefendi gibi davranın. Bırakın ilk öpücük için o uğraşsın. Ne kadar yakışıklı olursa olsun ilk randevuda asla öpüşmeyin. Onunla çıkarken iyi giyinin. Boğa’nın kalbine giden yol; gözünden ve midesinden geçer. Boğa erkeği hoşlandığı kadını etkilemek ister. Başarılarından söz etmesini izin verin. Geçen yıl attığı golü ve matematik sınavından nasıl tam not aldığını dinleyin. Boğalar alışkanlıklarına düşkün insanlardır. Bu yüzden plan yapmaktan hoşlanırlar. İkinci randevudan sonra artık her cumartesi birlikte olacağınıza kanaat getirir. Sizin evinizde ve ailenizin yanında da rahat etmek isteyecektir.

Erkek arkadaşlarınızı kıskanması mümkündür. Çünkü onları rakip olarak görür.

Boğa Kadını

Boğa kadını için en önemli şey tutarlılıktır. Onu almaya tam zamanında gidin ve daima sözünüzü tutun. Çok mecbur kalmadıkça randevunuzu iptal etmeyin. İyi giyinin ve güzel görünün. Çok zengin olmanız gerekmez ama ek bir işte çalışın, iyi bir araba kullanın ve sık sık porselen tabaklarda servis yapılan restoranlara gidecek paranız olsun. Ona çikolata ve güller alın. İlerisi için kenara ayırdığınız paradan söz edin. Ama dikkat  edin, her şey para değildir. Boğa kadınları onları mutlu etmek için biraz çaba harcamanızı da bekler. Defterinin arasına bırakılan sevimli bir not size puan kazandıracaktır.

Boğa kadını da, Boğa erkeği gibi mülkiyetçi olabilir. Sakın eski sevgilinizin uğradığını ya da telefon ettiğini ona söylemeyin.

Benzer Başlıklar

Boğa Burcu ve Aşk Hayatı için 2 cevap

  1. nurten demirel der ki:

    Paranın ne önemi var, mühim olan insanlık:)))
    Amma para düşkünüymüşüm de haberim yokmuş:)
    Yok canım, yok, sadece sevilmek ve sadakat… O kadar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>